Blog

Ana Sayfa / Blog / Kuşadası Tabela
Kuşadası Tabela

Kuşadası Tabela

Kuşadası Tabela, Ticaretin en önemli parçası olan reklam, artık yalnızca radyo ya da televizyonlarda karşımıza çıkmıyor. Özellikle de her gün karşımıza çıkan reklam afişleri ile giydirilmiş araçlar ya da büyük, görkemli tabelalar en önemli reklam araçlarından biri olmakta. Gıdadan tekstile, turizmden kimyasala kadar pek çok sektörde önemli bir yer edinmiş olan bu tabela sistemlerini dayanıklı ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir.

Kuşadası Tabela Sistemleri

Kuşadası tabela sistemleri firması, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden imal ettiği tasarım ve dayanıklı tabelalar ile işletmenizin reklamına büyük ölçüde destek sağlıyor. Firmanın verdiği bazı hizmetler şöyle;

  • LED, neon ışıklı tabela sistemleri,
  • Araç giydirme,
  • İç mekanlar için özel tasarım ve aydınlatma,
  • Pleksi tabelalar,
  • Vinil geme ya da yönlendirilebilir tabelalar,
  • Işıklı ya da ışıksız tabelalar,
  • Pilon ve totem tabelalar,
  • Kabartma kutu ve harflerden oluşan tabelalar,

Sizlerde caddelerde, yol kenarlarında ya da işletmenizin önünde, kurumunuzun imajına yakışır, estetik ve hedefe odaklı tabelalar isterseniz hemen iletime geçin.

Kuşadası Dayanıklı ve İşlevsel Tabelalar

Kuşadası tabela firması güneş ışıklarına, yıldırıma, yağışa, dona ve paslanmaya dayanıklı tabelalar imal eden, sektörde öncü reklam firmalarından biridir. Tabelalar için firmanın kullandığı pleksi, alüminyum, pleksiglas gibi malzemeler, tabelanızın uzun yıllar kullanıma uygun olmasını sağlar. Aynı zamanda tabelada yer alacak kuru harf, kabartma yazı, dijital baskı, polikarbon ve neon yazılar özel olarak tasarlanmakta olup, işletmenizin imajını her zaman bir adım öne taşır. Üstelik firma, otoyollara uygun devasa büyüklükte tabelalar tasarlar ve uzaktan dahi kolayca görülebilen renkler, harfler kullanır.

Gezici reklamın en önemli parçalarından biri olan araç giydirme işlemleri Tabelacı firması tarafından ustalıkla yapılmaktadır. Özellikle çok uluslu ve büyük firmaların tercih ettiği bu reklam alternatifi sayesinde sizler de işletmenizin reklamını her saniye, her yerde yapabilirsiniz. Önemli olan söz konusu aracı işletmeye uygun reklam afişleri ile ustalıkla kaplamaktır. Gıda, ilaç, kimyasal, teknik ya da lojistik gibi pek çok sektörün tercih ettiği bu yöntem, işletmenin kısa sürede daha kolay tanınmasını sağlamaktadır.

Kuşadası Tabelacı

Kuşadası Tabela Firması

Kuşadası Tabela Firmaları

Sorunuz mu Var ? Hemen Whatsapptan İletişime Geçebilirsiniz : 0532 484 28 93
 

Bizi Takip Edin:
 

 
Yol Tarifi Alın ! Google Harita

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Arayın!