Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

İzmir Tabelacı

Kalite Memnuniyet Getirir

Kurulduğu günden itibaren reklam  konusunda üretim yapan, çözüm üreten uzman kadroya sahip olan şirketimiz için hedefimiz daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Firmamız en iyi teknoloji ve eğitimli personelleri ile birçok projede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde bir çok projeye imza attık.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş makine ve ekipman gücünü yükselterek birçok kutu harf, tabela, cephe giydirme, çelik konstrüksiyon ve çelik çatı uygulamalarına imza atmıştır. Projelerimize sağlıklı ve kesintisiz hizmetin devamlılığı için Türkiye’nin değişik bölgelerinde güçlü firmalarla işbirliği yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Dürüstlük, Şeffaflık, Tecrübe ve Güven

Dürüstlük ve şeffaflık ilkeleriyle müşterilerinin daima çözüm ortağı olmayı amaçlayan Rox Reklam ve Çelik Konstrüksiyon gelecek planları da bu ilkeler üzerine kuruludur.

Tüm firmalar en gelişmiş makinelerle, en iyi malzemelerle ürünler üretebilir. Peki bizim farkımız ne? Fark, eksiksiz bilgi ve tecrübeyle, çözüm üretecek doğru ekipte ve en iyi ürünü üretmekte.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Rox Reklam ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Call Now ButtonHemen Arayın!