Ana Sayfa / Hizmetler / Kutu Harf & Neon Led
Kutu Harf 23Aralık 2021

Kutu Harf & Neon Led

Kutu Harf & Neon Led, El işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Lazer ile kesilen harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzemedir.

Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir.Alüminyum harf tabelalar hem file hem de içten direkt neon veya LED ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir.

Kutu Harf & Neon Led Markanız, işletmenizin halka açık yüzüdür

Şirketinizin tabelası, genellikle müşteri etkileşiminin ilk noktasıdır. Yaratıcı, göz alıcı tabelalara yatırım yaptığınızda, işinizi her gün yeni müşterilerin önüne koyarsınız. Pazarlama paranızı zaten sahip olduğunuz reklam alanına harcamak mantıklıdır. Tabela uzmanlarımız harika bir ilk izlenim bırakmanızı sağlayacaktır.

Rox Reklam Çelik uzman ekipleri markanızı hayata geçirmenize yardımcı olabilir. İster bir ‘Wow’ faktörü veya gösterişli bir profesyonel görünüm istiyorsanız, tasarımcılarımız markanız ve tesisleriniz için en iyi malzemeleri seçmenize yardımcı olabilir. 3B imalat, aydınlatma ve kaliteli dijital baskı kullanarak, olağanüstü tabelalar yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Geceleri işletmeniz kapalıyken potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek “akılda kalıcı”lığı sağlar.

Üretimi size özel yapıldığından eşsiz ve benzersiz olarak farkınızı öne çıkarır.

İsteğe göre transparan üretilerek içten yanan led ışıkları önden arkadan iki renk kombinasyonu ile ilgi çekiciliği ve akılda kalıcılığı sağlanabilir.

Tabelacı

İzmir Tabelacı

Kutu Harf & Neon Led Tabelalar

Neon tabelalar hala yerlerini korurken, günümüzün tabela dünyasında çoğu zaman neon ışıkların yerini LED almıştır. LED tabelaların neon tabelalara göre bir dizi doğal avantajı vardır: güvenilirlik, uyarlanabilirlik, değiştirilebilirlik, maliyet tasarrufu ve parlaklık.

Alüminyum veya Akrilik
Çoğu her ikisinin birleşimidir, ancak yalnızca alüminyum veya akrilik olabilir.

Artık Görünmeyen Katılma Yok

Daha büyük ışık kutuları için, birçok eski tip akrilik yüzlü ışık kutusunda gördüğünüz görünmeyen birleşimleri önlemek için esnek yüz panelleri sağlamanızı öneririz.

Esnek yüz daha büyük boyutlarda – birleşme olmadan üretilebilir! – markanızın, mesajınızın ve logonuzun ışıklı tabelanızın tüm uzunluğu boyunca kesintisiz olarak.

Sorunuz mu Var ? Hemen Whatsapptan İletişime Geçebilirsiniz : 0532 484 28 93
 

Bizi Takip Edin:
 

 
Yol Tarifi Alın ! Google Harita

Örnek Uygulamalar

BY 0 Devamı
Call Now ButtonHemen Arayın!