Ana Sayfa / Hizmetler / Işıklı & Işıksız Tabela
5Nisan 2018

Işıklı & Işıksız Tabela

Işıklı Işıksız Tabela  Işıklı tabela tanımı genel bir katagoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan, bu güne kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar.Ama ışıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veyademir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil bulunur.Ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur.Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır.  En son olarakta, tabelayı yaptığımız müşterimizin isteğine göre, firmasının logo ve yazılarını,folyo kesim yazı yada dijital baskı uygulama yaparak, tabelanın üretim safhasını bitirmiş oluruz.

Işıksız Reklam Tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir.

Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır.

Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

Örnek Uygulamalar

BY admin 0 Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!