Ana Sayfa / Hizmetler / Işıklı & Işıksız Tabela
Işıklı & Işıksız Tabela 3Kasım 2020

Işıklı & Işıksız Tabela

Işıklı Işıksız Tabela,  Işıklı tabela tanımı genel bir katagoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan, bu güne kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar. Ama ışıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır.

Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veyademir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil bulunur.Ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur.

Karşıyaka Tabelacı

Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır.  En son olarakta, tabelayı yaptığımız müşterimizin isteğine göre, firmasının logo ve yazılarını,folyo kesim yazı yada dijital baskı uygulama yaparak, tabelanın üretim safhasını bitirmiş oluruz.

Işıklı & Işıksız Tabelaları,

Şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir.Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır.

Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

Dış cephe veya direkler için bir ışık kutusu kullanarak yoğun trafik alanlarından görünün. İçeride markanızı tezgahların üzerinde, resepsiyon alanlarında ve vitrinlerde vurgulayarak markanıza şık ve profesyonel bir görünüm kazandırabilirler. Lightbox’larımızı genellikle akrilik veya alüminyumdan imal ediyoruz. Işık kutularımızın yüzleri dijital olarak opal akrilik veya esnek ön yüz üzerine basılmıştır. Tek taraflı veya çift taraflı olabilirler. Işık kutunuz için farklı aydınlatma seçenekleri de sunuyoruz.

Işıklı & Işıksız Tabela İzmir

Dijital olarak basılmış ışıklı yarı saydam grafikler ve opal akrilik veya polikarbonat yüzler ile ışık kutuları, spesifikasyonlarınıza göre özel olarak oluşturulmuş son derece esnek bir formattır.

Rox Reklam, perakende teşhir için ince kenarlı aydınlatmadan tente altı ışık kutuları, duvara monte ışık kutuları ve esnek yüzlü aydınlatmalı reklam panolarına kadar tüm formatlarda ışık kutuları tedarik edebilir. Sadece ışık kutunuzu veya ışıklı tabelanızı tasarlayıp inşa etmekle kalmıyor, aynı zamanda tam lisanslı elektrikçiler kullanarak kurabilir ve bağlanabiliriz.

Sorunuz mu Var ? Hemen Whatsapptan İletişime Geçebilirsiniz : 0532 484 28 93 

Bizi Takip Edin:

 

Yol Tarifi Alın ! Google Harita

Örnek Uygulamalar

 

 

BY 0 Devamı
Call Now ButtonHemen Arayın!